Hrajeme Red Dragon

CNW:Counter

Vítej gubernátore!

Svobodné hory ve spolupráci s dalšími nadšenci jsou potěšeni, že vám mohou nabídnout ucelený návod na jednu z nejlepších her českého internetu - Red Dragon. Naleznete zde mnoho užitečných rad a tipů, které se nikde jinde nepíší a zjistit je mnohým trvá celé věky. Samozřejmě vše se zakládá čistě jen na praxi, která se hráč od hráče může lišit. Proto nás prosím nepranýřujte za drobné chyby, které tu zajisté jsou, a raději nám je napište a pomozte nám je opravit. Rádi bychom tento návod měli co možná nejpřesnější, abychom jej všichni mohli užívat a radovat se z jeho přínosu. Přejeme příjemné čtení a doufáme, že vám bude tento návod prospěšný.

Líbí se vám nový vzhled RD návodu? Sdělte nám své názory v Guestooku Svobodných hor.

Odkaz na nás:

Prosíme, zda byste na svých aliančních vývěskách neuveřejnili následující odkaz na nás:
{c{lwww.svobodnehory.com/manualla}{mwww.svobodnehory.com/manual/images/banner.jpgma}l}c}

 

 

Novinky v návodu

6.4.2016

V tuto chvíli je už bohužel náš podrobný návod poněkud zastaralý, proto jej, prosím, chápejte jen jako základní návod. Bohužel se totiž nenašel nikdo, kdo by si převzal úpravy a aktualizace pod svá křídla a aktivně tuto wikipedii hry Red Dragon udržoval. Pokud se najde nějaký odvážlivec, prosím, kontaktujte mně na e-mailu syrius@centrum.cz a domluvíme podrobnosti. Děkuji za váš přetrvávající zájem.

 

2.11.2007

Omlouvám se za ten dlouhý časový výpadek, kdy nebylo na manuálu pracováno. Byly mi přislíbeny texty od různých lidí, avšak tito své sliby nejen nedodrželi, ale nebyli schopni se mi ani omluvit za zdržování v dodělávání manuálu. Nu což, i když jsem chtěl novou verzi spustit až naprosto kompletní, stále ještě zde budou až do dopsání textů chybět: počítání zlodějského koberce, podrobně rozepsaná odehrávka vojáků ve válce a plánování vojáků. Něco z toho se již píše, něco ještě čeká na odvahu se do toho vrhnout, ale doufejme, že brzy to bude už snad konečně kompletní. Prozatím jsme z větší části dopsali kolonku Plánování zlodějů. Každopádně tímto datem je již oficiálně spuštěna nová verze RD manuálu, užijte si jí!!!

 

1.9.2007

Kompletně přepracována kolonka plánování magie. Po zralé úvaze jsem uznal, že kdysi dávno publikovaný návod od Rygadwyn je mnohem lepší než ten mnou sepsaný. Optal jsem se tedy zda je možné použít pro potřeby tohoto manuálu její návod a bylo mi to odsouhlaseno. Pár detailů jsem tam poupravil, jinak se jedná výlučně o text Rygadwyn (tedy když tam najdete výraz já bych udělala není to tím, že by Syrius tajil své pohlaví :-D).

 

14.8.2007

Vytvořena první podoba nové verze RD návodu. Spolu s ní došlo k úpravě mnohých textů tak, aby odpovídaly upravené struktuře webu. Byly přidány další dvě sekce do kolonky Farma - Jak si najít alianci a Volba generálů.